Comarch vs Leo Group Logistics

Comarch
4 - 7
Leo Group Logistics

Spotkanie pomiędzy Comarch a Leo Group Logistics, zapowiadało się bardzo interesująco. Oba zespoły walczyły o pierwsze punkty w rundzie jesiennej 2 Ligi. Lepiej w mecz weszli goście i już w 6 minucie wyszli na prowadzenie. Gospodarze nie zamierzali odpuszczać i po chwili wyrównali, jednak tego dnia to zawodnicy Leo Group Logistics byli lepiej dysponowani. Zdobyli jeszcze dwie bramki i ustalili wynik pierwszej połowy na 1:3. W drugiej części tego spotkania oglądaliśmy dużo otwartej, ofensywnej gry. Drużyny ostrzeliwały swoje bramki naprzemiennie, co skutkowało gradem goli. Dzięki przewadze z pierwszej połowy, to goście dopisują do swojego dorobku trzy punkty, wygrywając 4:7. Gospodarze powinni jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i skupić się na lepszej grze w następnych kolejkach.